KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10649241
nr 1064 9241
Teckning
signerad. AAL, 1987, 29x30
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:45:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)