ART / Lithographs / Litograph 8737632
nr 873 7632
LITOGRAPH
Albert Engström (1869-1940), onumrerad, signed. , motivet: 34x48,
Albert Engström (1869-1940), onumrerad, signerad. , motivet: 34x48
600
SEK 150
Monday February 3 2014
at 19:11:30
30/1 10:13:50
100 kr
3/2 13:10:59