ART / Lithographs / Litograph in colors 8849347
nr 884 9347
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), 330/500, sheet: 40x50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), 330/500, bladets mått: 40x50
Monday Mars 31 2014
at 18:12:27
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson