ART / Lithographs / Färglitografi 3262086
nr 326 2086
Färglitografi
Lenght: ()
sign. 106/180, Packard, 77x55
Withdrawn
Monday September 6 2004
at 16:00:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)