KONST / Litografier / Färglitografi 3251553

nr 325 1553

Färglitografi

sign. segelbåtar, 171/250, 40x55

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 augusti 2004

29/8 19:40:53 1      Vinnande bud
30/8 15:48:50 1      justering av budtak

Signe Persson-Melin (f. 1925)