KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528132
nr 1552 8132
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, ej signerad. Olja på duk, 45x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:49:00
100 kr
450 kr
800 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)