KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12916406

nr 1291 6406

Gunilla Wik

(f. 1936), Sverige

Träsnitt, Gunilla Wik (f. 1936), Sverige. Trandans. Signerad, numrerad 11/20. Motivet: 29x20 cm

Gunilla Wik, svensk målare, tecknare och grafiker född 1936 i Norrköping.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:14:09

Gunilla Wik

Läs mer om Gunilla Wik