KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9333408
nr 933 3408
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Etsningar, 2 st, James Coignard (1925-2008), 70/75, samt en signerad, bladets mått: 33 x 25
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:28:20
21/12 20:07:49
James Coignard
Läs mer om James Coignard