KONST / Litografier / Färglitografi 16516391
nr 1651 6391
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 32/360, Blidösund. Färglitografi, bildmått: 47x30 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 19:35:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne