KONST / Litografier / Färglitografi 14834163
nr 1483 4163
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 255/300. Färglitografi, bildmått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:13:06
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien