KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636108

nr 1363 6108

Göran Brunius

(1911-2005), Sverige

Etsning, Falk. Signerad, numrerad 15/310, ca 34x24 cm

Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:59:16

Göran Brunius

Läs mer om Göran Brunius