KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309293
nr 1730 9293
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:12:22
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
600 kr
6