KONST / Litografier / Färglitografi 14076174

nr 1407 6174

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 143/325. Motivet: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:51:10

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg