ART / Lithographs / Litograph in colors 13486007
nr 1348 6007
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Dénes Perger (1934-2015), Sweden. "Vinter i Kungsträdgården". Signed, numbered 2/20, dated 1984, hand coloured. Subject: 22x31,
LITOGRAPH IN COLORS, "Vinter i Kungsträdgården". Signerad, numrerad 2/20, daterad 1984, Handkolorerad. Motivet: 22x31 cm
Dénes Perger, Swedish painter, born 1934, dead 2015.
SEK 350
Monday September 21 2020
at 18:02:20
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)