KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 17309113

nr 1730 9113

Gravyr

3 delar, 1900-tal, kopia efter begravningsplanschen, Karl X, 46x257+ 100+ 100, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 20:53:41