KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16733087

nr 1673 3087

Blandteknik

Gunilla Ingves, Original till boken "Nalle Brunos Vinter". Signerad, med dedikation. Blandteknik, bildmått: 18x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm

måndag 20 januari 2025
kl 18:25:19