FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 9517580

nr 951 7580

CUPBOARD

med glasdörrar, around 1900, length: 125 cm, width: 55 cm, height: 197 cm, wear, damages, saknar glas.

med glasdörrar, omkring 1900, längd: 125 cm, djup: 55 cm, höjd: 197 cm

Condition: slitage, skador, saknar glas

1000

SEK 100

Monday Mars 30 2015
at 18:47:41

29/3 21:48:13 1      Vinnande bud