KONST / Litografier / Färglitografi 15873049

nr 1587 3049

Svea Brattse

, Sverige

Svea Brattse, Sverige. Vilstol. Signerad, numrerad 114/160. Färglitografi, bildmått: 54x42 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm

Svea Brattse, svensk bildkonstnär född.

Utrop:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:16:29

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Svea Brattse

Läs mer om Svea Brattse