ART / Oil paintings / Oil painting 9591824
nr 959 1824
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signed: "Lars Lars 55", olja på pannå, unframed, 32x42 cm, smärre färgbortfall.
OIL PAINTING, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad: "Lars Lars 55", olja på pannå, oramad, 32x42 cm
Condition: smärre färgbortfall
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
800
SEK 100
Monday May 4 2015
at 18:00:14
4/5 17:51:48
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt