ART / Lithographs / Litografisk affisch 17025057
nr 1702 5057
Litografisk affisch
'Blondin på skojarjakt', Med Margareta Sjödin, EWES Sthlm, outer dimensions including frame: 67x33,
"Blondin på skojarjakt", Med Margareta Sjödin, EWES Sthlm, yttermått inklusive ram: 67x33 cm. Ej signerad
SEK 150
Monday May 19 2025
at 20:53:04
13/5 17:12:52
100 kr
19/5 08:52:12