ART / Lithographs / Litograph in colors 15769083
nr 1576 9083
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Stina Sunesson (1925-1998), Sweden. Vår. Signerad och numbered 40/360. Litograph in colors. Sheet: 46x56 cm, outer dimensions including frame: 64x75,
LITOGRAPH IN COLORS, Vår. Signerad och numrerad 40/360. Färglitografi. Bladets mått: 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Stina Sunesson, Swedish painter, born 1925, dead 1998, Stina Sunesson.
Withdrawn
Monday November 6 2023
at 20:20:57
Stina Sunesson
Read more about Stina Sunesson