KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804233

nr 1280 4233

Gunnar Persson

(1908-1975), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 53x65 cm

Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:08:52

7/10 16:48:20 1      400 kr
7/10 18:00:52 2      Vinnande bud

Gunnar Persson

Läs mer om Gunnar Persson