KONST / Litografier / Färglitografi 10266081
*
nr 1026 6081
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi, Tommy Östmar (1934-2007), 1973, 25/60, bladets mått: 60x70
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 18:55:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/3 06:16:35
1
150 kr
21/3 14:55:58
2
200 kr
21/3 18:50:03
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
nr 1026 6081
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi, Tommy Östmar (1934-2007), 1973, 25/60, bladets mått: 60x70
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/3 06:16:35 | 1 | 150 kr |
| 21/3 14:55:58 | 2 | 200 kr |
| 21/3 18:50:03 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk mÃ¥lare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.Läs mer om Tommy Östmar
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



