ART / Etchings etc / Etsningar i mapp 16417196

nr 1641 7196

Etsningar i mapp

6 parts, Stockholm, Sweden, Deljko Mihajlovic, signed, oramade lösa blad. Sheet: 27x27,

6 st, Stockholmsmotiv, Deljko Mihajlovic, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 27x27 cm

SEK 100

Monday September 9 2024
at 19:56:06

9/9 16:22:01 1      Vinnande bud