ART / Etchings etc / Etsningar i mapp 16417196
nr 1641 7196
Etsningar i mapp
6 parts, Stockholm, Sweden, Deljko Mihajlovic, signed, oramade lösa blad. Sheet: 27x27,
6 st, Stockholmsmotiv, Deljko Mihajlovic, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 27x27 cm
SEK 100
Monday September 9 2024
at 19:56:06
9/9 16:22:01