FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 11895542

nr 1189 5542

ARMCHAIR

Patricia Urquiola, 'Klara' för Moroso, Ryggbricka i skinn, wear, damages, hål i tyget.

Patricia Urquiola, "Klara" för Moroso, Ryggbricka i skinn

Condition: slitage, skador, hål i tyget

Withdrawn

Monday June 11 2018
at 20:08:57