KONST / Litografier / Litografi 15307234

nr 1530 7234

Litografi

Slagfält. Bildmått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 82x103 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:02:22

27/3 17:54:59 1      Vinnande bud