KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544028

nr 1254 4028

Oidentifierad konstnär. Signerad. Pojke. Olja på pannå, 41x31

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:31:38