KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17211013
nr 1721 1013
Gunnar Thorén
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Månsken. Signerad. Olja på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 84x124 cm
Gunnar Thorén, svensk målare och tecknare född i Göteborg 1931.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:40:02
1/9 18:57:12
3.000 kr
1/9 20:31:29
Gunnar Thorén
Läs mer om Gunnar Thorén