KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14688255
nr 1468 8255
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Pastell, Marin. Signerad, daterad -17,25x49, yttermått inklusive ram: 35x60 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
400 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:54:43
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström