KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374160

nr 1337 4160

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 18/90, rim 66x51cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:14:12

12/7 20:52:56 1      Vinnande bud