KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14976031
nr 1497 6031
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, blandteknik, Stilleben, 9x21 cm, yttermått inklusive ram: 25x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:40:25
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman