KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487408

nr 1248 7408

Rune Person, sittande kvinna, signerad. Olja på pannå, 77x65

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:03:22