MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13385175
nr 1338 5175
Pottskåp
sengustaviansk stil, stenskiva. Bredd: 45. Djup: 30 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:54:07
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr