ART / Lithographs / Graphic art 11482316
nr 1148 2316
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), Sverige. Signerad och numrerad 3/90, kvinna, 36x36 cm, löst blad.
GRAPHIC ART, Signerad och numrerad 3/90, kvinna, 36x36 cm
Condition: löst blad
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
SEK 150
Monday December 4 2017
at 18:36:05
2/12 10:42:05
100 kr
2/12 13:48:46