ART / Oil paintings / Oil painting 15354009

nr 1535 4009

OIL PAINTING

unidentified artist. Komposition med figurer. Signerad HT - 65. Oil on canvas, 67x77 cm, unframed,

Oidentifierad konstnär. Komposition med figurer. Signerad HT - 65. Olja på duk, 67x77 cm, oramad

SEK 100

Monday April 24 2023
at 20:00:00

24/4 15:29:37 1      Vinnande bud