ART / Lithographs / Litograph in colors 11117223
nr 1111 7223
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), 218/240, sheet: 22x18, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Joakim Allgulander (f. 1965), 218/240, bladets mått: 22x18
Condition: löst blad
Withdrawn
Monday May 29 2017
at 18:37:12
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander