KONST / Litografier / Färglitografi 14897142
nr 1489 7142
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 150/280. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:30:06
9/9 15:09:13
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren