KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899527
nr 1389 9527
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Stilleben. Signerad, daterad 2008. Olja på pannå, 21x23 cm, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:38:01
500 kr
600 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning