ÖVRIGT / Diverse / Mask 4195163
nr 419 5163
Mask
AFRIKANA, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juli 2006
300 kr
400 kr
350 kr
ledande budet*