ART / Lithographs / Litograph in colors 9917099
nr 991 7099
LITOGRAPH IN COLORS
Peter Frie, 70/170, signed, sheet: 59x82,
Peter Frie, 70/170, signerad, bladets mått: 59x82
SEK 100
Monday November 2 2015
at 20:17:15
1/11 14:20:41