ART / Etchings etc / Carborundumetsning 9502045
nr 950 2045
Carborundumetsning
unidentified artist, signed, 17/30, a woman, subject: 61 x 50,
Oidentifierad konstnär, signerad, 17/30, kvinna, motivet: 61 x 50
800
SEK 500
Monday Mars 23 2015
at 19:24:45
23/3 18:50:25