KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16602078

nr 1660 2078

Serge Helenon

(f. 1934), Frankrike

Carborundumetsning, Serge Helenon (f. 1934). Signerad, numrerad 10/25. Bladets mått: 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 88x69 cm

Serge Hélénon, bildkonstnär född i Martinique 1934.

måndag 25 november 2024
kl 18:13:40

Serge Helenon

Läs mer om Serge Helenon