KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16602078
nr 1660 2078
Serge Helenon
(f. 1934), Frankrike
Carborundumetsning, Serge Helenon (f. 1934). Signerad, numrerad 10/25. Bladets mått: 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 88x69 cm
Serge Hélénon, bildkonstnär född i Martinique 1934.
måndag 25 november 2024
kl 18:13:40