KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12577414
nr 1257 7414
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, 8/10, signerad. Bladets mått: 38x28
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:11:30
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard