KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13486464

nr 1348 6464

Max Brüning

(1887-1968)

Etsning, Max Brüning (1887-1968), 27x31 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:48:18