FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 9769262

nr 976 9262

CUPBOARD

oak, 1930s, length: 145 cm, width: 46 cm, height: 119 cm, wear.

Ek, 1930-tal, längd: 145 cm, djup: 46 cm, höjd: 119 cm

Condition: slitage

600

SEK 300

Monday August 24 2015
at 19:46:22