ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13351141

nr 1335 1141

WATERCOLOUR

Jaqueline Brogren, "Höststranden". Signed, dated -78. Subject: 50x67,

Jaqueline Brogren, "Höststranden". Signerad, daterad -78. Motivet: 50x67 cm

Yes

300

SEK 100

Monday June 29 2020
at 20:36:46

27/6 13:01:27 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Jun 29

Kvinnliga konstnärer

Read more about Kvinnliga konstnärer