LIGHTING / Table lamps / Table lamp 11031246

nr 1103 1246

TABLE LAMP

porcelain, signed, liten nagg.

Porslin, signerad

Condition: liten nagg

SEK 150

Monday April 24 2017
at 19:47:07

24/4 19:22:30 1      100 kr
24/4 19:28:33 2      Vinnande bud