KONST / Litografier / Färglitografi 15042140
nr 1504 2140
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 11/40, daterad -71. Färglitografi. Bladets mått: 85x66 cm, yttermått inklusive ram: 89x69 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:27:34
18/11 12:04:31
500 kr
21/11 20:22:34
21 nov
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe