KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17475072
nr 1747 5072
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Föreställande Zacharias Topelius. Signerad, numrerad 1/25, daterad 1924. Bildmått: 51x38 cm, yttermått inklusive ram: 82x63 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:11:34
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg