KONST / Litografier / Litografi 12848252
nr 1284 8252
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, Mao, 1969. Signerad, numrerad 10/20. Motivet: 34x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:41:33
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK